Про UBER

Досвідчений партнер Убера

Що ж таке UBER?

Беззаперечно Uber це сучасний і новітній сервіс. Через спеціальну систему і розвиток технологій він став більш доступим для будь-кого, хто має смартфон та доступ до інтернету. Саме через це Убер так полюбився молоді.
Uber- це безпечний сервіс, оскільки всі водії проходять реєстрацію та перевірку даних компанією. І для водія безпосередньо стає доступною часткова інформація про його пасажира, до того ж Убер дає можливість підв’язувати номер банківської карти клієнтом. Як відомо, саме по ній банк може отримати повну інформацію про її власника.

Вимоги для роботи в системі.

До роботи допускаються будь які чотирьох дверні авто, від 1991-го року випуску, країна реєстрації не грає ролі Ще одним важливим плюсом Uber є те, що водію не потрібен зв’язок з оператором як у звичайному таксі, а також не потрібно розпізнавальних маркувань (хоча за бажанням водія, можна наклеїти наліпку компанії за окрему плату). До того ж ще однією причиною, чому варто спробувати себе в якості водія – це вільний графік. Хто ж не мріє про таку роботу, де можна самостійно обирати години роботи та відпочинку?

Компанія Убер дозволяє працювати водіям як на постійній основі , так і в якості підробітку. Послуги Uber обійдуться клієнтам набагато дешевше, ніж від компаній таксі.

Система підвищення заробітків.

Ще однією можливістю від Uber для водія-партнера вищого заробітку – це пікові коефіцієнти ( або ж динамічні).
Динамічні коефіцієнти Uber – це автоматизована система, заснована на простих принципах попиту та пропозиції.Коли попит користувачів на поїздки перевищує кількість вільних партнерів-водіїв, ціна буде автоматично збільшуватися на множник – який і є динамічним коефіцієнтом. Вища ціна дозволяє привернути більше водіїв на платформу саме тоді, коли вони найбільше потрібні мешканцям міста, і швидко задовольнити високий попит. Тарифи, які утворюються із застосуванням динамічних коефіцієнтів, називаються піковими. Тарифи автоматично повертаються до звичайних, як тільки кількість автомобілів на платформі стає достатньою.

Що потрібно для того, щоб стати частиною команди Убер?

Для роботи з Uber потрібно оформити ліцензію на здійснення пасажирських перевезень, зареєструватись як приватна особа – підприємець, та обов’язково не мати судимостей.
Таких процедур можна уникнути. Тому Убер дозволив вести діяльність партнерам, та реєструвати водіїв без оформлення ліцензії через свій аккаунт. На сьогодні партнерів в Україні є декілька . Одним з них, наприклад, є компанія GoUber. Це молодий львівський партнер, що зарекомендував себе з кращої сторони. По відгуках водіїв, які працюють в компанії, GoUber заслужив високу довіру.
Що пропонує Компанія GoUber: перше – це висока якість обслуговування та надійність. Будь-кому з водіїв, якщо знадобиться допомога не доведеться довго чекати на вирішення свого питання, через добре налагоджений зв’язок компанії із центральним офісом, жодне питання не залишається не вирішеним. Друге – це своєчасність виплат та низька комісія. Зрозуміло, що нікому не хотілося б втрачати власно зароблені кошти, та бути невпевненому : ‘ а чи отримаю я сьогодні свій заробіток?’. Тут компанія зарекомендувала себе якомога краще завдяки чесності та справедливості. Go Uber пропонує програму лояльності для активних водіїв. По-третє – це цілодобова підтримка. І це теж якість обслуговування. Уявіть, що працюючи на компанію у Вас сталася поломка чи непорозуміння з клієнтом – в такому випадку водій звичайно може звернутись по сервісному номеру GoUber.
Компанія також проводить навчання та консультації, забезпечує партнерів-водіїв знижками на паливо в мережі АЗС ОККО, WOG, БРСМ, проводить страхування автомобілів.

 

Зареєструватися

 

Go Uber дає можливість працювати водіям в Убер по всій Україні:

Вінниця, Одесса, Запоріжжя, Харків, Львів, ДніпроКиїв та ін. міста.