Uber у Львові

Досвідчений партнер Убера

UBER у Львові.

Всім відомо, що Львів – культурна столиця України та епіцентр туризму. Працюючи в Uber у Львові, є можливість не просто працювати, а й разом з тим насолоджуватися затишними вулицями.

На даний момент у Львові працюють такі класи, як Uber X та Uber SELECT. Тепер кожен зможе спробувати себе у цій ролі, відчути частиною світового гіганта та достойно заробляти не залежачи ні від кого. А компанія-партнер GoUber допоможе стати тим, з кого починається Uber! Адже саме Ви, таким чином, створюєте нову культуру та новий рівень сервісу європейського, світового рівня.

GoUber, партнер провідної компанії UBER, запрошує до співпраці водіїв на власному авто. Якщо Ви відповідальний, Вам виповнилось 19 років, маєте власне авто від 1990 року (за деякими виключеннями), з дійсною  українською страховкою, та стажем водіння від 1-го року, запрошуємо! Реєстрація та навчання, звичайно ж, безкоштовне. Гарантуємо якісну підтримку водіїв, вчасність та правильність оплат, допомогу у вирішенні питань технічного характеру. З нами ви завжди зможете порадитись, отримати рекомендації і просто поспілкуватися.

UberX – всі 4-ох дверні авто випущені від 1990-го року в гарному технічному стані

UberSELECT – авто комфорт класу, випущені від 2006-го року

 

Зареєструватися